Obsluha CNC | 2 směny

Plný úvazek
Mzda
21 500 - 30 000 Kč
Referenční číslo
11-18-370596
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte strojní vzdělání a s CNC jste kamarád?

Hledáme šikovného kolegu na pozici OPERÁTOR CNC do Jablonce nad Nisou.

Praxe výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa.

Náplň práce:

  • obsluha stroje - obrábění dle zadaného programu a technologického postupu
  • příprava nástrojů pro výrobní dávku
  • zakládání nástrojů do zásobníku nástrojů a zápis do příslušného programu
  • kontrola rozměrů a obráběných povrchů
  • výměna opotřebených nástrojů
  • údržba stroje
Požadavky
  • min. SOU obráběč kovů
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • zkušenost na obdobné pozici minimálně dva roky
Benefity
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • zvýhodněná volání od telefonního operátora
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • finanční příspěvek při narození dítěte
  • perspektivní a stabilní zaměstnání ve stále se rozvíjející firmě
  • možnost odborného a profesního růstu
  • podpora dalšího vzdělávání