OBSLUHA CNC

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-18-366247
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s CNC stroji a chcete pracovat v menším kolektivu? Pak nám neváhejte napsat! Aktuálně obsazujeme pozici OBSLUHA CNC.

Na starost budete mít opravy, montáže a zkoušky nástrojů, které slouží k utváření materiálu. Ruční opracovávání materiálu (pilování, broušení, vrtání). Důležitá je pro nás i orientace v technické dokumentaci.

Nástup možný ihned.

Požadavky
  • vzdělání technického směru výhodou
  • praxe na stejné či podobné pozici
  • manuální zručnost a samostatnost
  • ochota práce ve dvou nebo třísměnném provozu
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • dotované závodní stravování
  • 13. mzda + další benefity
  • mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs.
  • příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
  • příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) 500Kč