Nový projekt: Kotlin Developer - IČO

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
122-16-397605
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nově rodícíc se českou bankovní instituci hledáme nadšené backend vývojáře v Kotlin.

Co u nás budete dělat?

  • Pracovat an vývoji úplěn nového softwaru.
  • Být součastí týmu, který bude mít na starosti všechny fáze procesu vývoje.
  • Mít na starosti vývoj bankovních i nebankovních aplikací.
  • Spolupracovat s dalšími členy týmu, frontend týmen a business analytickým týmem.
Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • Znalost Java Springu
  • Znalost PostgreSQL a MongoDB
  • CI/CD Gitlab
  • Výhodou: Docker, Kubernetes, Grafana
Benefity
  • mobilní paušál
  • 25 dní fakturaci, i když nemocen či na dovolené
  • zvýhodněné finanční produkty
  • středeční obědy