NOC Engineer

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-16-358481
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost zabývající vývojem počítačových her, hledám nového parťáka do týmu, který by zaujla místo NOC Engineera.

Pracovník na pozici NOC Engineer má za úkol:

  • udržovat veškeré technologie v datacentrech v chodu
  • monitoring alertů a sjednání jejich nápravy
  • automatizace procesů a návrh pro předcházení chyb
  • řešit i velké incidenty jako je Security breach a a nebo síťový výpadek výpadek
Požadavky
  • VŠ v oboru IT
  • přehled o technologiích (servery, enterprise storage, enterprise sitove prvky)
  • mít v malíčku správu operačních systémů Linux i Windows
  • zkušenost se síťovými principy jako firewall, switche, loadbalancery atp.
  • praxe s veřejným cloudem (AWS, Azure, GCloud)
  • orientace ve scriptovacím jazyku Python nebo Powershell
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
Benefity
  • práce v příjemném pracovním kolektivu
  • 20 dní dovolené + 6 dní sick days
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • multisport karta
  • firemní akce