.NET VÝVOJÁŘ | C# | ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 - 250 Kč
Referenční číslo
18-16-395256-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se .net vývojář na zkrácený úvazek.

Jsi student, hledáš dlouhodobou brigádu a věnuješ se programování?

Přidej se k nám a pracuj na vývoji interních aplikací pro Grafton a jeho pobočky po celé Evropě přímo z centra všeho dění a to za pomocí zkušeného mentora!

Konkrétní povinnosti a zodpovědnosti:

  • vývoj aplikací ve vývojovém prostředí Visual Studio
  • správa svěřeného kódu v prostředí TFS
  • správa technické a provozní dokumentace, komentování kódu
  • odbavovaní požadavků v rámci ServiceDesk nástroje
  • řešení technických problémů interních aplikací

Spolupráce na DPP/DPČ

Pracovní úvazek: 20-30hodin týdně, dle tvých možností

Požadavky
  • znalost platformy .NET Framework a programování v jazyku C#
  • zkušenost s vývojem v C# alespoň v rámci brigád nebo zajímavých školních projektů
  • student VŠ technického vzdělání
  • komunikativní AJ
  • teamový hráč
  • ochota se učit!
Benefity
  • možnost profesních školení
  • občerstvení na pracovišti
  • kanceláře v centru Prahy (vedle OD Palladium)