.NET / C# VÝVOJÁŘ | AŽ 55 000 Kč | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-16-406709
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Tě práce v IT? Znáš .NET nebo C# a poradíš si s vývojem aplikací? Pokud se domluvíš anglicky, pošli nám svůj životopis! Volná židle na Tebe čeká přímo v centru Liberce!

Na co se můžeš těšit:

  • na prostor pro vývoj nových aplikací a tvorbu jejich designu
  • na komunikaci s klienty ohledně jejich představ
  • na možnost zlepšování stávajících SW aplikací
Požadavky

Čím nás zaujmeš?

  • Umíš programovat v .NET (C# nebo Visual Basic).
  • Znáš SQL Server nebo Oracle.
  • Domluvíš se anglicky.

POZN.: MOŽNOST I PRO JUNIORY ORIENTUJÍCÍ SE V .NET / C#

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba i možnost HO
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost výuky jazyků s rodilým mluvčím
  • Nápoje zdarma (káva, čaj)
  • Možnost školení, pravidelné interní workshopy