NATĚŘAČ/LAKÝRNÍK - Nástupní mzda 25 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
23 500 - 25 500 Kč
Referenční číslo
5-18-357160
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s prací lakýrníka? Umíte si připravit povrch před nanesením nátěru? Hledáte práci, kam budete moci nastoupit ihned?

Již nehledejte a pojďte pracovat jako lakýrník do společnosti, kde budete mít jistotu stabilního zaměstnání.

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • příprava a posouzení stavu povrchu plochy před lakováním
  • příprava tmelu, tmelení ploch
  • provádění povrchové úpravy stříkáním, natíráním

Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky
  • SOU technického směru výhodou,
  • zkušenosti s lakováním a povrchovou úpravou materiálu
  • po roce ve společnosti zajímavý příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • finanční podpora sportu, kultury a zdraví
  • příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené
  • sick day