NÁSTROJAŘ-ZÁMEČNÍK 2 směny

Plný úvazek
Mzda
32 500 - 40 500 Kč
Referenční číslo
12-10-406239
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme uchazeče na pozici Nástrojař - zámečník do výrobní firmy nedaleko Olomouce.

Náplň práce:

  • montáž, demontáž dílů/ vyměnitelných sekcí v nástroji a zkoušení lisovacích nástrojů v lisech
  • komunikace s ostatními úseky – zámečníci, kontrola, technologie, atd.
  • práce dle výkresů dokumentace, návodek
  • práce s jeřábem, soustruhem, frézkou, bruskami (na plocho, na kulato), pásovou pilou apod.
  • údržba na nástrojích - čistění, oprava/ výměna poškozených nebo opotřebovaných dílů, sváření - navařování řezných dílů
  • zjištění závad, poruch nástroje a následné řešení oprav

Smlouva na HPP, nástup dle domluvy.

Výborná dostupnost busem, vlakem z Olomouce.

Požadavky
  • vyučení v oboru nástrojař nebo příbuzné vzdělání ve strojírenském oboru
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • ochota práce na 2 směny
Benefity
  • motivující platové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • odměnu na dovolenou a na Vánoce
  • měsíční odměnu za docházku
  • 5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • závodní stravování
  • další benefity