NÁSTROJAŘ | RYCHNOVSKO

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 42 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-400654-1
Popis pozice

Hledáme šikovného NÁSTROJAŘE! Máte vzdělání technického směru a minimálně rok praxe s údržbou výrobního zařízení?

Pokud ano, nečekejte a pošlete životopis!

Co Vás na pozici čeká?

  • preventivní údržba vstřikovacích forem
  • opravy vstřikovacích forem
  • podílení se na zlepšování údržby vybavení

Zašlete nám Váš životopis a rozjeďte slibnou kariéru!

Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • alespoň rok zkušeností s údržbou výrobních zařízení
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
Benefity
  • 13. mzda
  • příspěvky na stravování
  • smlouva ne dobu neurčitou s možností prodloužení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • moderní prostředí s inovačními technologiemi
  • podpora dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
  • odměna za doporučení kolegy
  • firemní akce