NÁSTROJAŘ | PÍSEK

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-385004-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do strojírenské firmy v Písku, která se zabývá plastařinou, hledáme novou posilu. Posilu na pozici Nástrojaře!

Co budeš mít jakožto Nástrojař na starosti?

  • Čeká tě údržba a servis jednotlivých nástrojů
  • Budeš hledat chyby a opravovat formy pro vstřikolisy
  • Budeš navařovat (TIG) a pasovat části forem
  • Když přijdeš s nějakými zlepšováky, rozhodně se zlobit nebudeme

Tak co, máš chuť se vrhnout do nové práce jako Nástrojař? Rádi ti řekneme víc!

Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oboru velkou výhodou
  • Zkušenosti se svařováním TIG
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s obsluhou frézky nebo soustruhu výhodou
  • Ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční prémie
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Sick days