NÁBORÁŘ/ RECRUITER| IT pozice | fix až 28tis + provize

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
18-12-341270
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš chuť pracovat pro nejúspěšnější personální agenturu v České republice a láká tě oblast náboru?

Pokud ANO, máme pro tebe práci, která tě bude bavit!

Nemusíš být zrovna expert na nábor nebo IT technologie, stačí, když tě oblast lidských zdrojů jednoduše baví. Stejně jako nás. :-)

Čím se budeš zabývat?
- hledáním talentů pro nejvýznamnější společnosti v Praze,
- vytvářením kreativních inzerátů, které zaujmou,
- pohovorováním a motivováním tebou vybraných zájemců o práci,
- budováním vztahů s kandidáty a klienty, ať už na pravidelných meetinzích nebo na firemních akcích, kterých není rozhodně málo.:-)

Požadavky

Máš reálnou šanci uspět, pokud:
* máš zkušenosti s obchodem, zákaznickým servisem nebo konzultantskou činností
* máš obchodního ducha a jsi schopný/á nést zodpovědnost za své vlastní výsledky
* umíš komunikovat s lidmi
* ovládáš angličtinu na pokročilé úrovni

- 20 dní dovolené + 4 dny free days + 2 dny vánočního volna + další volno za splnění cílů + 2 dny sick days
- cafeteria systém - Benefit Plus karta- v hodnotě až 14 400 Kč/rok
- stravenky v hodnotě 80Kč / den
- Multisport karta
- dárek k narozeninám
- jazykové kurzy přímo na pracovišti
- telefon i pro soukromé účely