Nabíráme do výroby až 29 300 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
21 600 - 29 300 Kč
Referenční číslo
9-18-357309
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě?

Máte zkušenosti s obsluhou strojů, přípravou materiálu pro výrobu a nebo máte zkušenosti s vedením týmu lidí ve výrobě?

Pokud ano, ozvěte se nám, obsazujeme kvalifikované pozice do výroby pro kompletaci výrobků v oblasti herního, hudebního a filmového průmyslu.

Do výroby hledáme pracovníky na pozice:

OBSLUHA BALÍCÍHO STROJE A LINKY: zajištění chodu stroje, dohled na správné zhotovení dané zakázky

PŘÍPRAVÁŘ: práce s PC, příprava materiálu pro výrobu, zavážení materiálu do výroby

TABLE LEADER: vedení menšího týmu pracovníků pro ruční kompletaci výrobků, rozdělování práce, dohled na správné provedení zakázky

Požadavky
  • předchozí zkušenost s prací ve výrobě
  • základní znalost práce s PC
  • zkušenost s obsluhou strojů výhodou
  • zkušenost s vedením týmu pracovníků výhodou
  • spolehlivost, schopnost samostatné práce
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Benefity
  • nástupní mzda 135 Kč/hod.
  • výkonnostní bonusy až 35 Kč/hod. navíc k základní mzdě
  • bonus 10 Kč/hod. navíc k základní mzdě za odpracované směny
  • bonus 500 kč/měs. za odpracovaný měsíc
  • dotované stravování (příspěvek zaměstnavatele 55%)
  • v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost záloh
  • práce v dvousměnném provozu