MS DYNAMICS NAV DEVELOPER - HOME OFFICE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-16-370903
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • programování nových funkcí systémů Microsoft Dynamics NAV
  • rozšíření ERP o nové moduly a s tím spojená analýza náročnosti,

proveditelnosti a zpracování technické dokumentace

  • komunikace s kolegy na centrále a v zahraničí PL, SK, SI, HU
Požadavky
  • znalost MS Dynamics NAV a základních podnikových procesů
  • zkušenosti s vývojem v Classic/RTC klientovi a tvorbou reportů
  • požadovaná znalost MS SQL, T-SQL (pohledy, uložené procedury, optimalizace)
  • vítaná zkušenost s C#, .NET, WPF, MS Visual Studio
  • vítaná znalost MIS (Cognos, Power BI)
  • vítaná znalost WebServices, komunikačních protokolů
  • vítaná znalost systému MS SharePoint
Benefity
  • notebook, mobil
  • po zaškolení možný home office
  • odborné i jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • příspěvek na stravování