MONTÉR VÝTAHŮ A ESKALÁTORŮ OD 35 000 KČ, PRAHA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
13-18-370632
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru zdvihacích zařízení? Máte vyhlášku 50 §6? Pošlete nám svůj životopis a my se Vám obratem ozveme!

Na pozici MONTÉRA VÝTAHŮ/ ESKALÁTORŮ budete mít na starosti:

  • kompletace a kontrola materiálu
  • montáže a instalace eskalátorů/výtahů

Mzda: od 35 000 Kč/ měsíc + kvartální bonus 20% + roční bonus

Lokalita: Praha + blízké okolí

Smlouva: na rok a pak prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: ihned

Požadavky
  • SOU nebo SŠ v oboru elektro
  • praxi v oboru zdvihacích zařízení
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50 §6
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • kvartální a roční bonus
  • 20 dní dovolené + 5 dní osobního volna
  • 3 sick days/rok
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na sport/relax a na jazykovou výuku
  • kafeterie
  • mobilní telefon - Iphone