MONTÉR, Modletice

Plný úvazek
Mzda
100 - 130 Kč
Referenční číslo
13-18-355575
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný/á? Máte technické myšlení? Hledáte si práci jen na jednu směnu? Pak hledáme právě Vás na pozici MONTÉRA!

Jako MONTÉR budete mít na starosti montážní práce ve výrobě rozvaděčů dle výrobní dokumentace.

Lokalita: Praha Modletice

Mzda: 100 – 130 Kč/hodina – dle zkušeností

Nástup: ihned

Pracovní doba: pouze ranní směny – 06:00 – 14:30

Požadavky
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení a orientace ve výrobní dokumentaci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (sick day)
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky / stravenkové karty
  • produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • firemní rekreace v Krkonoších (pro rodinné příslušníky za zvýhodněné ceny)
  • doprava zdarma do Modletic – svozy