MONTÁŽNÍ TECHNIK, jedna směna

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-406385-1
Popis pozice

Rozumíte technické dokumentaci, jste fyzicky zdatný/á a nevadí Vám občasné cestování? Tak nám pošlete Váš životopis!

Na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK budete mít na starosti:

  • Výrobu a montáž jednoúčelových strojů
  • Příprava zařízení dle technické dokumentace
  • Seřizování a ladění strojů a zařízení

Mzda: 40 - 45 000 Kč dle zkušeností

Směny: pondělí až pátek - 8hodinové směny, flexibilní začátek mezi 6. a 9. hodinou

Požadavky
  • vyučení v technickém oboru (SŠ, ÚSO, SOU)
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • spolehlivost a pečlivost
  • schopnost pracovat v týmu
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • mobilní telefon, notebook
  • zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.)
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • sickdays
  • firemní akce a teambuilding