MONTÁŽNÍ SUPERVISOR | CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-403003-6
Popis pozice

POZOR, POZOR! Baví Vás výjezdy do zahraničí, umíte anglicky, jste technicky zdatní a máte praxi jako dozor či praxi na montážích? Potom se nám ozvěte!

Na co se můžete těšit:

  • Na začátku Vás čekají kratší výjezdy, po zapracování i ty delší jak po Evropě, tak i po celém světě a poté budete čerpat náhradní volno
  • Budete zpracovávat dokumentaci o průběhu montáže
  • Povedete montážní skupinu cca 5-15 lidí
  • Budete komunikovat s vedoucím staveb
  • Povedete sklad přídavného materiálu
  • Budete se podílet na vizuální kontrole a mnoho dalšího
Požadavky
  • ÚSO / VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni (k dorozumění se v zahraničí)
  • Ochota cestovat
  • Orientace v technických dokumentech
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • MS Office
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na doporučení nového zaměstnance
  • Příspěvek na výroční (soukromé i pracovní)
  • Slevy na služby a výrobky