MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK / DĚLNÍK - pouze 1 směna, až 32 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 32 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-399536-11
Popis pozice

Pro stabilní českou společnost hledáme nového pracovníka na pozici MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK / DĚLNÍK.

Náplň práce:

  • instalace předizolovaného potrubí na stavbách
  • montáže spojů potrubí
  • opravy izolací teplovodů/horkovodů v terénu
  • obsluha a údržba mobilního pěnícího stroje

Lokalita: centrála firmy se nachází na Praze 18, Praha Čakovice, Třeboradice, práce je však vykonávána v terénu po celé Praze a okolí Prahy.

Pracovní doba: pondělí až pátek 6:00 – 14:00

Mzda: 32 000 Kč (fix 24 000 Kč + bonus až 8 000 Kč/měs.)

Požadavky
  • výuční list
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu, která je nutná pro efektivní organizaci prací na stavbě, zejména v sezóně (květen až září)
  • ochotu a možnost cestovat po Praze (občas i mimo Prahu)
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, týmovou spolupráci
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • práce pouze na 1 směnu
  • odborné zaškolení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie systém