Montážní práce ve výrobě (2 směny)

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
11-18-363572
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Blíží se nový rok a s ním nové výzvy! Rozhodl ses změnit práci? Hledáš stabilní zaměstnání ve výrobě jako montážní dělník/operátor výroby?

Přihlas se nám už teď!

Nábory rozjíždíme hned první lednový týden.

Místo práce: Liberec - průmyslová zóna Jih

Náplň práce: kompletace a opracování plastových dílů pro automotive.

Požadavky
  • spolehlivost, samostatnost
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobě výhodou, ne podmínkou
Benefity
  • příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod
  • závodní stravování za pár korun
  • 13. a 14. plat
  • 20 dnů dovolené + 5 dní volna navíc na Vánoce
  • průběžné navyšování mzdy
  • možný přechod do kmene po 3 měsících

+ další zaměstnanecké benefity