Montážní dělník - Liberec

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
11-18-363266
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání s nástupem IHNED? Nevadí Vám práce na tři směny a s výrobou již máte zkušenosti?

Ozvěte se nám!

Hledáme montážní dělníky na třísměnný a posléze nepřetržitý provoz do průmyslové zóny SEVER.

  • nastoupit můžete hned
  • Vaším úkolem budou montážní práce na lince
  • práce je svým charakterem vhodná pro muže - težší břemena

Zavolejte nebo pošlete svůj životopis, rádi si s Vámi domluvíme osobní setkání.

Požadavky
  • stálá praxe u předchozích zaměstnavatelů
  • ochota pracovat na tří směnný a následně nepřetržitý provoz
  • zkušenosti s montáží výhodou
Benefity
  • nadstandardní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za odpolední směnu
  • závodní stravování
  • očkování proti chřipce
  • vánoční bonusy