MONTÁŽ | TECHNOLOG |

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-406703-1
Popis pozice

Máme pro tebe skvělou příležitost přidat se k dynamické výrobní firmě, která se specializuje na oblasti mimo automobilový průmysl!

Pokud máš zkušenosti jako technolog a jsi zručný jedinec, právě tebe hledáme pro ideální pozici v našem týmu technologů na oddělení MONTÁŽE.

Tvými úkoly budou:

  • Zajišťovat plynulý průběh výroby z technologického hlediska
  • Zaměřovat se na optimalizaci výrobních procesů
  • Aktivně přicházet s inovacemi
  • Zavádět nové technologické postupy
  • Akceptovat nové stroje a efektivně řešit reklamace
  • Být zodpovědný za technické změny ve výrobě
  • Komunikovat s naší centrální kanceláří, včetně komunikace v cizím jazyce

Nabízíme ti možnost připojit se k našemu stabilnímu týmu.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na úrovni alespoň B1 (jsme mezinárodní společnost)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování