MONTÁŽ LYŽAŘSKÉHO VÁZÁNÍ - jednoduchá práce i pro důchodce!

Plný úvazek
Mzda
15 300 - 19 000 Kč
Referenční číslo
13-21-346054
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte si manuální práci, která nebude nijak náročná? Jste z okolí Kostelce a rád byste pracoval/a pouze na jednu směnu? Nabízíme zaměstnání v tiché výrobě, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Na starosti budete mít montáž lyžařského vázání a úklid pracoviště.

Mzda: 15 300 Kč + bonus za nízkou absenci až 2 000 Kč + výkonnostní odměna až 800 Kč + produktivita až 900 Kč

Pracovní doba: pouze jedna směna (pondělí až pátek, 6:00 - 14:30)

Lokalita: Kostelec nad Černými Lesy

Požadavky
  • Praxe z výroby nebo s manuální prací výhodou
Benefity
  • Stravenky 100 Kč/den
  • Docházkový bonus až 2 000 Kč
  • Výkonnostní bonus až 800 Kč
  • Produktivita 900 Kč
  • Jedna směna
  • Meziroční navyšování mezd