Modern Workplace Analyst

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-15-360662
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste silný v Microsoft produktech? Především v O365? Pokud ano, toto bude Vaše náplň práce:

  • Údržba prostředí Microsoft 365, ale nejen to
  • Monitorování stavu systému a udržování dobré znalosti o nadcházejících změnách platforem
  • Rutinní monitorování a analýzy, aby zahrnovaly vyhodnocení protokolů protokolu auditu, zprávy o využití systému a úložiště, využití webu a systému
  • Provozovat telekonferenční systémy, správu zařízení, poštovní systémy, sdílené adresáře v cloudu
  • Podílet se na ověřování nasazení místních produktů i cloudových produktů
  • Navrhovat vylepšení systémů koncových uživatelů
Požadavky
  • Zkušenosti se správou O365 a Active Directory
  • Obecné znalosti sítí - IP, DNS, SMTP
  • Bakalářský titul v příbuzném oboru a minimálně 3 roky související IT zkušenosti
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Ochota i cestovat
  • Komunikatviní Aj
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní nemoci za rok
  • Roční bonus
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost pracovat z domova
  • Příspěvek na stravovací kartu ve výši 100 Kč / odpracovaný den (55% placeno společností)
  • Multisportová karta
  • Příspěvky do kvalifikace ACCA / CIMA / ICU
  • Finanční podpora kvalifikace pro zvyšování kvalifikace
  • Příspěvky na úrazové a životní pojištění
  • Káva Nespresso, různé druhy čaje, ovoce a zeleniny denně na pracovišti