Mistr výroby, zajímavé ohodnocení

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-18-358506
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici mistra pro oddělení montáže v mladé výrobní firmě v Ostrově u Stříbra. Máte zkušenosti s vedením pracovníku ve výrobě? Orientujete se v technické dokumentaci a jste ochotní pracovat na 3 směny?

Přihlaste se! Nabízíme skvělou příležitost ve stabilní firmě se smlouvou na dobu neurčito a velmi atraktivním ohodnocením!

A co budete na pozici mistra dělat?

  • zodpovídat za plnění výrobního plánu
  • zodpovídat za kvalitu hotových výrobků
  • vést tým o velikosti 30 - 40 lidí
  • pravidelný reporting, práce v MS Office
  • zodpovídat za bezpečnost na pracovišti
  • účastnit se pohovorů pro operátorské pozice
Požadavky
  • výuční list nebo SŠ - ideálně technického oboru
  • zkušenost s vedením zaměstnanců ve výrobě
  • znalost práce na PC - MS Office, výhodou bude i SAP
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochota pracovat na 3 směny
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,5 na km
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • roční bohusy
  • obědy ZDARMA
  • systém CAFETERIE