MISTR VÝROBY - Tachov

Plný úvazek
Mzda
42 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
34-18-405435-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici Mistra Výroby v lokalitě Tachov. Jestliže máte vášeň pro vedení týmu a praxi z výrobního prostředí, pak byste mohl být tím pravým kandidátem, kterého hledáme.

Náplň práce:

  • plánování směn
  • organizace činností na svěřeném výrobním úseku
  • odpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu
  • vyhodnocování výkonnosti a efektivity
  • dohled nad dodržováním pravidel BOZP, zajištění pracovních pomůcek a zácviku/školení zaměstnanců
  • kontrola docházky, motivace a hodnocení pracovníků
  • práce ve směnném provozu
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Praxe ve vedení pracovníků ve výrobě
  • Ochota práce na směny
  • Schopnost efektivně vést tým a motivovat zaměstnance.
Benefity
  • Možnost profesního růstu
  • Odborné kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Dovolené 5 týdnů
  • Výkonnostní bonus 1000 Kč měsíčně
  • Docházkový bonus 2000 Kč měsíčně