MISTR VÝROBY | SMĚNNÝ PROVOZ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
122-18-404919
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náplň práce:

  • řízení výrobního týmu
  • zodpovědnost za dodržování výrobních postupů a systémů kvality
  • zabezpečení plynulosti výroby, dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným
  • řízení výroby dle výrobní dokumentace a vedení určené výrobní dokumentace
  • personální agenda - docházky, školení, motivace
Požadavky
  • technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením lidí
  • čtení technické dokumentace
  • výborné komunikační dovednosti
  • výhodou znalost anglického jazyka
  • ochota práce na směny - běžně 3 směny, aktuálně na přechodnou dobu 12h směny

Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a získat podporu v dalším rozvoji a vzdělávání.