MISTR VÝROBY | RANNÍ SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
122-18-404918-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání v Ústí nad Labem? Hledáte menší společnost a ideálně mimo automotive výrobu? Máte zkušenosti s vedením výrobního týmu z pozice MISTRA/ TEAM LEADERA? Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • Organizovat pracovní činnosti svěřeného pracovního týmu
  • Dohled nad kvalitou výroby, termínů dodání a dodržování bezpečnosti práce
  • Odpovědnost za plnění plánu výroby
  • Evidence docházek, hodnocení podřízených pracovníků a jejich motivace
  • Zodpovědnost za BOZP
  • Vyhodnocování výrobních výsledků
Požadavky
  • Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Zkušenosti se štíhlou výrobou a Kaizen postupy jsou výhodou
  • Dobré organizační, vůdčí a rozhodovací vlastnosti
  • Uživatelská znalost MS Office
Benefity
  • pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí v nově vybudovaném areálu
  • pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – odborné zaškolení, jazykové vzdělávání, příspěvek na stravování, firemní stravování
  • ohodnocení formou pevného platu a výkonnostních bonusů