MISTR VÝROBY PROSTĚJOV

Referenční číslo
12-18-404686
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní firmu hledáme člověka, který dohlíží na skupinu operátorů výroby, což není nikdo jiný než MISTR / MISTROVÁ.

Náplň práce:

  • vedení týmu operátorů výroby (cca 30-40 lidí, smíšený kolektiví)
  • komunikace s týmem a napříč výrobou, kvalitou, údržbou
  • dodržování výrobních plánů
  • proškolení nováčků
  • docházkový systém
  • motivace lidí
  • porady
  • zodpovědnost za fungování týmu

Nástup co nejdříve či dle možností. Smlouva na HPP na 2 roky, poté na neurčito.

Požadavky
  • SOU nebo SŠ technického zaměření
  • zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
  • ochota pracovat na 12tky (6-18 a 18-06h, víkendy jsou volné!)
  • zkušenosti s vedením lidí
Benefity
  • nástupní mzda odvislá na zkušenostech
  • hromada benefitů
  • čisté, moderní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • dotovaná strava

Zázemí nadnárodní společnosti patřící mezi 10 nejlépe hodnocených firem v ČR.