MISTR VÝROBY| Most

Plný úvazek
Mzda
31 000 - 39 000 Kč
Referenční číslo
8-18-378065
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní uplatnění jako MISTR VÝROBY? Zaměstnání ve směnném provoze pro Vás není překážkou? Tak, to čtete správný inzerát.

Pozice MISTR VÝROBY obnáší:

  • vedení výrobního týmu - operátoři a seřizovači
  • zadávání práce podřízeným pracovníkům
  • zodpovědnost za plnění výrobních cílů
  • dohled nad kvalitou, bezpečností práce
Požadavky

Požadavky na MISTRA VÝROBY:

  • SOU, ÚSO nebo SŠ vzdělání v oboru
  • Min. 2 roky zkušeností z výroby a s vedením lidí ve výrobě
  • 5 let praxe ve výrobním podniku
  • Proaktivní přístup, smysl pro přesnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
  • Schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • Ochota učit se nové věci
  • Odolnost vůči stresu
  • Výhodou Vám bude znalost anglického jazyka
  • Ochota práce ve 2 směnném, posléze ve 3 směnném provoze
Benefity
  • stravenky
  • volnočasové poukázky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • vitamíny