MISTR VÝROBY l 3 SMĚNY

Referenční číslo
5-18-364906
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE MISTR VÝROBY!

Náplň práce:

  • Podílíte se na řízení svěřeného provozu
  • Vedete Vedoucí výrobních týmů a směnové provozní technology
  • Jste zodpovědní za plnění plánu výroby
  • Zodpovídáte za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
  • V případě problémů odpovídáte za identifikaci příčin a jejich odstranění
  • Zpracováváte hlášení a reporty za svěřenou oblast
  • Podílíte se na kontinuálním zlepšování procesů
  • Podílíte se na hledání příčin nekvality a stanovuje nápravná opatření
  • Spolupracujete s oddělením kvality, technologie, údržby

Teď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na podobné pozici v automotive
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Znalost nástrojů řízení (5S, TPM, SMED,....)
  • Znalost práce na PC (MS Excel, Word, PowerPoint, ….)
  • Týmového ducha
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost SAP výhodou
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní program Cafeterie
  • příjemné pracovní prostředí
  • smlouva na dobu neurčitou