MISTR VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
122-10-406198
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme MISTRA KOVOVÝROBY s technickým vzděláním a schopností plánovat směny, organizovat pracoviště a zajistit bezpečnost.

Pokud se v této roli vidíš, pošli mi tvůj životopis!

  • Vedení svěřeného týmu zaměstnanců (30-40) s cílem zajištění výrobního plánu
  • Plánování směn a organizace pracovišť
  • Zajištění dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví na svěřeném úseku
  • Hodnocení výkonu zaměstnanců
Požadavky
  • SŠ technického směru
  • Zájem o výrobu, práci s lidmi
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Spolehlivost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování – teplé jídlo od 13,50 Kč
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Podpora dalšího vzdělávání