MISTR VÝROBY | 3 SMĚNY | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-18-406751
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z automobilévého průmyslu nebo z podobného odvětví a nevadí vám pracovat na 3 směny?

Vedl/a jste už někdy alespoň menší tým zaměstnanců?

Pokud ano, pak se přidejte do našeho týmu na pozici MISTRA!

Náplň práce:

  • Zajišťování efektivní práce na výrobní lince a plnění požadavků pracovistě
  • Poskytování správné informace při výskytu chybných součástek nebo poruch
  • Zajišťování správného označení balení pomocí štítků
  • Školení a podpora pracovníků s menšími zkušenostmi v práci na lince
  • Organizace střídání pracovníků během přestávek
  • Poskytování potřebné pomoci při výskytu poruchy na lince
  • Udržování a kontrola plynulého chodu výrobní linky
  • Zastupování nadřízeného v jeho nepřítomnosti
  • Práce na 3 směny

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Zkušenosti s vedením alespoň menšího týmu
  • Zodpovědnost, technické myšlení
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování, stravenky
  • Příspěvek na volný čas
  • Bonusy za věrnost
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy