MISTR VÝROBY | 3 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-406517
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti ve strojírenské výrobě a nevadí ti práce na 3 směny? Pak se přidej do našeho týmu na pozici MISTRA!

Budeš především organizovat práci podřízeným, důsledně kontrolovat odvedenou práci, spolupracovat s vedoucím výroby a zodpovídat za BOZP.

Tak na nic nečekej a zašli nám svůj životopis!

Požadavky
  • min. SOU technické vzdělání
  • zkušenosti ve strojírenské výrobě (automotive)
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • ochota pracovat ve směnném režimu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • příspěvky na ubytování nebo dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • dotovaní stravování