MISTR VÝROBY| 3- SMĚNNÝ PROVOZ

Referenční číslo
8-18-357521
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní uplatnění na Teplicku? Máte zkušenosti s vedením pracovního týmu ve výrobě? Nemáte problém se směnným provozem?

Pošlete nám svůj životopis na pozici MISTR VÝROBY!

Co se od Vás bude na pozici mistra výroby očekávat:

  • Vedení týmu pracovníků, přidělování a kontrola práce
  • Dodržování stanovených postupů a termínů
  • Zajišťování plynulého provozu – plánování směn, dovolených; zajišťování zásobování linek
  • Odpovědnost za produktivitu, efektivitu, využití strojů a kvalitu
  • Podílet se na neustálém zlepšování procesů
  • Komunikace a reportování vedoucímu pracovníkovi
Požadavky

Vhodný uchazeč/-ka by měl/-a splňovat:

  • SOU/ SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • praxi na stejné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • organizační schopnosti
  • znalost Aj / Nj výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace, 5S, FIFO, Lean výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provoze (3-směnný provoz)
  • znalost práce na PC - MS Office, Windows
Benefity
  • 13. plat
  • jazykové a odborné kurzy
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • flexi pass