MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-406287
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s vedením lidí a máš praxi ve strojírenské výrobě?

Pokud Tě baví práce s lidmi, tak tu mám něco pro Tebe!

  • Sestavování, příprava a analýza jednotlivých zakázek
  • Plánování kapacit výroby a hodnocení pracovních výsledků zaměstnanců
  • Aktivní řešení technických výzev ve výrobním prostředí í
  • Monitorování a zajištění dodržování termínů výroby
  • Náhrada za vedoucího výroby v jeho nepřítomnosti
  • Příprava zakázek pro výrobu a plánování výrobních kapacit
Požadavky
  • Středoškolské vzdělání se specializací v technickém oboru
  • Znalost čtení a interpretace technické dokumentace
  • Schopnost efektivního spolupracování v týmu
  • Smysl pro zodpovědnost a pečlivost v práci
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Oprávnění NDT a zkušenost s výrobou tlakových celků výhodou
Benefity
  • Závodní stravování
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodní mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Práci v nové výrobní hale mimo automotive
  • Kariérní růst
  • Školení a kurzy
  • Sportovní a další firemní akce