MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | AŽ 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-18-388472-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NA ORLICKOÚSTECKO HLEDÁME MISTRY VÝROBY!

Máte po krk práce na 2 nebo 3 směny? Udělejte změnu a staňte se součástí prosperující firmy.

Do rozvíjejícího se týmu hledáme posily na pozici Mistr výroby.

Náš Mistr by měl mít zkušenosti s vedením lidí, organizační schopnosti a chuť se rozvíjet.

Splňujete tyto požadavky a nabídka pozice Vás zaujala? V tom případě zašlete Váš životopis! Těšíme se na Vás.

Co bude Vaší náplní práce?

  • vést tým pracovníků ve výrobě o velikosti cca 15 - 20 zaměstnanců
  • koordinovat výrobu a kontrolovat plnění plánu
  • pozorovat a vyhodnocovat kvalitu práce a produktivitu pracovníků výroby
  • kontrolovat postupy zaměstnanců dle stanovených předpisů a pokynů
  • organizovat a vést pravidelné provozní porady
  • spravovat personální záležitosti zaměstnanců
  • kontrolovat naplňování zásad 5S
Požadavky
  • SŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • zkušenosti s vedením lidí alespoň 2 roky
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • chuť učit se novým věcem
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, SAP – výhodou)
  • chuť nastavovat procesy
  • pozitivní přístup
Benefity
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • volno navíc
  • jistou práci v rostoucí úspěšné rodinné firmě
  • možnost kariérního růstu
  • moderní vybavení, příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké akce a další