MISTR VÝROBY |1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-18-404810-3
Popis pozice

Hledá se MISTR!

Máš praxi ze strojírenské společnosti a rozumíš CNC strojům?

Náplň práce:

  • odpovědnost za plynulý chod výrobního úseku
  • zabezpečování disciplíny a technické organizace mezi podřízenými zaměstnanci
  • rozdělování pracovních úkolů a dodržování přidělených povinností
  • kontrolovat dodržování technologických postupů a předpisů BOZP
  • podílet se na optimalizaci výrobních operací 5S a udržování pořádku na pracovišti
Požadavky
  • SOU vzdělání v oboru strojírenství výhodou
  • praxe s vedením týmu lidí
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost PC
Benefity
  • 13. mzdu
  • výkonnostní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus
  • dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
  • program benefitů Cafeterie