MISTR VÝROBY - 1 SMĚNA !

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-10-403382-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost s výborným jménem v oboru (NE AUTOMOTIVE), hledá zkušeného kandidáta na pozici MISTR VÝROBY.

Náplň práce:

  • vedení skupiny pracovníků
  • zajištění plynulé výroby
  • aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu
  • koordinace zaměstnanců, školení
Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

  • SOU /SŠ ideálně technického směru
  • praxe ve vedení pracovníků ve výrobě
  • výborné organizační schopnosti
  • flexibilita
  • loajalita ke společnosti
Benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Každoročně zhodnocujeme mzdy a vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce.
  • V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
  • Dáme Vám náborový příspěvek 10.000 Kč !
  • Za doporučení zaměstnance Vás odměníme až 10.000 Kč.
  • Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
  • Podporujeme Vaše vzdělávání absolvováním odborných školení

a jazykových kurzů

  • Poskytneme Vám dotované stravování v areálu společnosti
  • Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a další benefity,

např. ve formě velmi výhodných tarifů od mobilního operátora

  • Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředí
  • Budete mít práci ve stabilní společnosti