MISTR | VOLNÉ VÍKENDY | HUMPOLECKO

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
6-18-378376
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste schopný mistr, který umí řídit tým lidí a zároveň jste technik, který se umí postarat o bezproblémový chod linky? Tohle je Vaše šance na změnu, tak nám pošlete životopis.

Vaším úkolem bude:

  • povedete tým lidí ve dvousměnném režimu
  • samostatná zodpovědnost výrobní divizi montáž + povrchové úpravy
  • organizace práce, hodnocení a motivace zaměstnanců
  • dohled na kvalitu, dodržování BOZP a PO
  • personální úkoly (docházka, plánování směn)
  • úzká spolupráce s výrobním manažerem + úsekem údržby
  • kontrola plynulého chodu výrobních linek a podílení se na technických úkolech
Požadavky
  • SŠ vzdělání, popř. vyučen
  • min. 2 roky praxe s vedením týmu na pozici mistr / vedoucí výroby
  • osobnostní předpoklady pro vedení týmu lidí
  • organizační schopnosti, přirozená autorita
  • ochota podílet se na technických úkolech v rámci výroby / údržby
  • zkušenosti s povrchovou úpravou / lakováním výhodou
  • časová flexibilita, schopnost nést odpovědnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • AJ nebo NJ je výhodou
  • ŘP sk. B
Benefity
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • dovolená navíc
  • notebook, mobil
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • firemní akce