MISTR VE VÝROBĚ | NE AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-18-355273
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě a nevadí Vám práce ve třísměnném provozu?

Pošlete nám svůj životopis!

Hledáme posilu na pozici MISTR VE VÝROBĚ pro NE AUTOMOTIVE společnost!

Náplň práce:

  • Vedení týmu lidí
  • Plnění termínů výroby
  • Kontrola pracovních postupů a dodržování užívané technologie včetně požadované jakosti
  • Dohled na stav strojů ve výrobě, řešení problémů
  • Reporting
Požadavky
  • Praxe ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • Alespoň roční zkušenost s vedením kolektivu podmínkou
  • Znalost práce na PC
  • Organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Benefity
  • 13. plat
  • Náborový či relokační příspěvek
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Odborné kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • Závodní stravování