MISTR V TEXTILNÍM PRŮMYSLU

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-18-403619-2
Popis pozice

Hledá se Mistr se zkušenostmi nejlépe v textilním průmyslu, ale toto ovšem není podmínkou!

Pokud máte zkušenosti s vedením týmu, optimalizací procesů a vášeň pro kreativní řešení, jste pro nás ideálním kandidátem.

Co Vás na pozici čeká:

  • Zkušenosti v oblasti výroby a vedení týmu
  • Schopnost optimalizovat výrobní procesy pro dosažení maximální efektivity a kvality
  • Znalost technických aspektů textilního průmyslu
Požadavky
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z pozice mistra
  • Organizační dovednosti
  • Zkušenost s VZV, retrak, paletový vozík výhodou
  • Komunikační dovednosti
  • Základní znalost PC
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Služební telefon + počítač
  • Nákup oblečení se slevou