MISTR ÚDRŽBY | OKR. HAVL. BROD

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-18-398770-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený MISTR? Umíš se pohybovat v programu AutoCAD a KORE a znáš pneumatické a hydraulické systémy?

Zkrátka jsi borec co nejenom zná vše výše napsané, ale ještě je dobrý kolega a pečlivý šéf?

Pak přesně pro tebe tu máme pozici MISTR ÚDRŽBY.

Tvým úkolem bude:

  • příprava, rozdělení a organizace práce údržbářů na směně
  • plánování, příprava a organizace servisů a oprav
  • kontrola provádění zadaných oprav a prací
  • kontrola a vyhodnocování technického stavu technologie a budov
  • evidence provedených prací
  • příprava podkladů pro zpracování mezd
  • řízení zaměstnanců údržby a externích firem
Požadavky
  • SŠ nebo odborné vyučení
  • minimálně 5 let praxe v oboru
  • základní znalost práce na PC – MS Office
  • znalost systémů – AutoCAD, KORE
  • znalost pneumatických a hydraulických systémů
  • znalost práce s kovoobráběcími stroji – nůžky, ohýbačka, lis, strojní vrtačka
  • svářečský, vazačský průkaz
  • řidičský průkaz sk. B
  • osvědčení řidiče motorových vozíků g. W2
  • ochota práce v nepřetržitém provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční a pololetní bonusy
  • příspěvek za nepřetržitý provoz 3.800 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • cafeterie 1.200 Kč měsíčně
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky v hodnotě 175 Kč