MISTR ÚDRŽBY, až 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-18-362467
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáte metodologii TPM? Máte zkušenosti v oblasti údržby strojů (např. ABB, Motoman, Yascawa)? Čtete technickou dokumentaci? Dokážete vést menší tým?

Nabízíme Vám pestrou práci v jedné z nejmodernějších firem v regionu!

Jako Mistr údržby budete zodpovědný za:

  • vedení menšího týmu (4-6 lidí)
  • zabezpečování hodu směny po technické stránce
  • zajišťování preventivní údržby a okamžitých oprav
  • řešení vzniklých problémů
  • návrhy a realizace nápravních opatření
  • kooperaci s technologií a výrobou
  • dodržování BOZP
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti údržby ve výrobní firmě
  • zkušenost s vedením menší týmu
  • ochota práce ve 3 směnném provozu
  • znalost metodologie TPM
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • organizační dovednosti
  • autorita a odolnost vůči stresu
Benefity
  • bonusy za plnění cílů do 22% měsíční mzdy
  • příspěvek 1500 Kč za předání směny
  • dotované stravování (obědy už za 23-27 Kč)
  • penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč po zkušební době
  • příspěvek na dopravu do výše 2500 Kč
  • příspěvek na školku (500 Kč/m-c)
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • příspěvek na jazykové vzdělání do výše 1200 Kč
  • 5 týdnů dovolené po 1. roce práce
  • prestižní odborná školení
  • velmi pestrý systém odměňování formou kafeterie (např. za zlepšovací nápady, k narozeninám apod.)
  • příplatky za přesčasy a směnný provoz
  • podpora při relokaci a další.