MISTR | TÁBORSKO | 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-399178-10
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do automotive výroby na Táborsku hledáme nového kolegu na pozici MISTRA! Naše výroba se v poslední době rapidně rozrostla, a tak potřebujeme posilu k našemu kolegovi. Právě s druhým mistrem byste se točil/a na ranní a odpolední směně.

Těšit se můžete na moderní, zčásti robotizovaný provoz.

Co vás na pozici bude čekat?

  • Vedení cca 50 zaměstnanců ve výrobě, organizace jejich práce
  • Spolupráce s interní logistikou (zásobování materiálem)
  • Denní, měsíční a roční výrobní plány
  • BOZP, EMS ve výrobě
  • Spolupráce na neustálém zlepšování výroby, procesů
  • Školení lidí
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s vedením kolektivu
  • Automotive zkušenosti VÝHODOU, nikoliv podmínkou
  • Ochota pracovat na 2 směny (R/O)
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Různé finanční bonusy a odměny
  • Závodní stravování
  • Vzdělávání, školení a rozvoj