MISTR S VYHLÁŠKOU 50 - LIPOVKA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-18-355514
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s vedením týmu ve výrobě? Zároveň vlastníš vyhlášku 50 a poradíš si s údržbou strojů? To nám stačí! Pošli nám svůj životopis právě teď na pozici:

MISTR S VYHLÁŠKOU 50 - pro výrobní závod v LIPOVCE

Co Tě čeká?

  • zajištění fungování jak zaměstnanců, tak strojů v menším výrobním závodě
  • zodpovědnost za včasné vyrobení produktů v požadované kvalitě
  • plánování směn
  • vedení, motivace a hodnocení pracovníků
  • údržba a opravy strojů
Požadavky
  • zkušenosti z obdobné pozice v automotive
  • zkušenost s vedením týmu do 50 podřízených
  • vyhláška 50 §6
  • ochota pracovat na 2 směny
Benefity
  • 13. mzda
  • bonusy
  • příspěvek na dovolenou - 5 000 Kč
  • Benefit Plus Karta - 10 000 Kč/rok