MISTR S NADHLEDEM | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-18-375603
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Není mistr jako mistr! Jste šikovný v lean procesech? Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti, kde budete mít dostatek prostoru pro vlastní iniciativu? Jste energický a nebojíte se zodpovědnosti?

Pokud ano, pak neváhejte, toto je příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

  • vedení středně velkého kolektivu ve výrobě
  • řízení a plánování výroby
  • kontrolovat kvalitu výroby, produktivitu a úspory materiálu
  • spolupracovat na optimalizaci výroby
  • zodpovědnost za plynulý chod výroby
  • školení pracovníků výroby
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • hodnocení podřízených pracovníků
  • operativní řešení problémů
Požadavky
  • zkušenost s řízením výroby a vedením lidí
  • schopnost samostatně se rozhodovat, delegovat úkoly
  • znalost metod štíhlé výroby, 5S, SMED apod.
  • MS Office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční prémie dle výsledků
  • závodní stravování (stravenky)
  • roční bonus
  • cafeteria
  • bohatý program vzdělávání a firemních akcí