MISTR POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY | AŽ 44 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 44 000 Kč
Referenční číslo
6-18-370798
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Není mistr jako mistr - to u nás dobře víme! Ten rozumí obrábění, onen vstřikování plastů... My ale hledáme mistra, který se vyzná v technologii mléka.

Máte potravinářské vzdělání? Nebo máte praxi v mlékárenském průmyslu? A řízení lidí máte jak se říká v malíčku? Pak se s Vámi rádi setkáme.

Jsme společnost s velkou tradicí. Určitě se snažíme inovovat, takže vyvíjíme nové receptury, máme za sebou řadu projektů v rámci automatizace výroby, atd. Vy toho můžete být součástí! Pokud Vás to zajímá, zašlete nám svůj životopis.

Požadavky
  • VŠ / SŠ vzdělání
  • znalost technologie mléka (tzn. praxe v mlékárenském průmyslu nebo potravinářské vzdělání)
  • prokazatelná zkušenost s vedením týmu lidí ve výrobním prostředí
  • komunikativní a organizační dovednosti
  • férový přístup k lidem, schopnost motivovat
  • ochota práce ve směnném provozu (dvousměnný, výjimečně také noční směna)
  • základní práce s PC
  • ŘP sk. B, aktivně
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • slevy na firemní produkty
  • příspěvek na dopravu
  • benefit karta