MISTR | OBRÁBĚNÍ | 1 SMĚNA | 45 000 Kč

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
42 000 - 47 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
7-10-405058-3
Popis pozice

Do výrobní společnosti na Krumlovsku hledáme specialistu na obrábění, který povede partu cca 12 podřízených.

Náplň práce:

  • Řízení mechanického obrábění, vedení podřízených
  • Řešení operativních problémů v průběhu směny
  • Kontrola dodržování pracovních postupů a BOZP
  • Spolupráce na tvorbě návodek a další výrobní dokumentace
  • Práce pouze na jednu směnu!
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání technického rázu
  • Zkušenost z podobné pozice, s vedením kolektivu lidí
  • Zkušenost s obráběním
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Další prémie
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další benefity pro zaměstnance a rodiny
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search