MISTR - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
122-18-406145
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici Mistr Výroby do naší společnosti. Jestliže máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobním prostředí a toužíte po příležitosti stát se klíčovou postavou ve výrobě, pak hledáme právě Vás!

Co na Vás na pozici Mistra čeká:

  • Zodpovědnost za výrobu produktů zahrnující sledování kvality, kvantitu a stav nedokončené výroby.
  • Vedení týmu zaměstnanců, který čítá přibližně 20 lidí na směnu.
  • Práci ve směnném provozu, kde budete hrát klíčovou roli ve zajištění plynulého chodu výrobního procesu.
Požadavky
  • SOU nebo SŠ technického směru
  • praxe z vedoucí pozice ve výrobě
  • znalost práce na PC
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • měsíční odměny/bonusy
  • dovolená více než 5 týdnů
  • 5 volna navíc v rámci zdravotního volna
  • závodní stravování zdarma
  • zvyšování mezd každý rok