MISTR na jednu směnu!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-30-345762
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je nám jedno jestli jste žena nebo muž, důležitá je pro nás Vaše praxe a potenciál pro vykonávání pozice MISTR ve výrobě. Bez zkušeností a přirozené autority se to neobejde. Přestože je to práce jen na jednu směnu, tak to neznamená, že nezadáte úkoly na směnu odpolední, takže časová flexibilita je velmi důležitá. Záleží hlavně na Vaší celkové ochotě a přístupu včetně schopnosti si zorganizovat chod výroby tak, aby vše fungovalo, jak má.

Pokud se dohodneme právě s Vámi, základní náplní práce bude:

  • vedení docházky cca 25 lidí na směně
  • report vedoucímu
  • náležitosti se správou vybavení a údržbou
  • zaškolování BOZP
  • organizace práce včetně vedoucích směn
  • denní a měsíční porady
  • přípravy na audity
  • podklady pro odměny a prémie podřízených
  • správa střediska + nápravná opatření
  • podílení se na náběhu nové výroby, kooperace s logistikou atp.
Požadavky
  • ideálně technické vzdělání
  • praxe na stejné pozici ve vedení lidí ve výrobě
  • výborné organizační a komunikační schopnosti, přirozená autorita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • kafeterie
  • dotované závodní stravování